Hrobové místo v Plzni

Region: Česká republika
nabídka, 30.10.2020, 15:16
Smazat

Přenechám zdarma - pouze za doplatek ročního nájemného a případné poplatky hřbitovní správě - vyklizené hrobové místo s obrubníkem a zachovalým pískovcovým náhrobkem s reliéfem Panny Marie v Plzni na Centrálním hřbitově - oddělení 49, řada S, číslo 24. Rozměry: délka 230 cm, šíře 100 cm, celková plocha 2,3 m2. Převod nájemní smlouvy na pozemek. Nájemné za místo činní cca 430,-Kč na rok, je hrazeno majitelem každoročně vždy na konci roku. Hrob má dobrou polohu, kousek od hlavního vchodu hřbitova, dojezd automobilem.Odpovězte na inzerát

*
*
*


Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň


Zpět na výpis inzerátů
+ Vložit nový inzerát

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference